Cem Akkılıç

Cem Akkılıç
Takunya Libidocusu

AKP türbana tekrar sarıldı...

AKP genel seçimler için yeni bir ''algı operasyonu'' ile TÜRBAN'ı Türk bayrağı ile özdeleştirmek istiyor...

Maalesef bu tuzağa hedefteki Türk milliyetçileri balıklama atlıyorlar...

Her iktidar gibi AKP'de çürümeye başladı... Yolsuzluklar, hırsızlıklar, yargının
çöküşü, hayat pahalılığı gibi bir çok negatif etken AKP'nin çatırdamasına neden oldu.

Yüce divan kavgalarında, tam kırk AKP'li milletvekili yolsuzluk yapan AKP'li bakanların yargılanmasını istedi... Bu partinin çatırdaması değilse nedir?!..

Kısacası AKP eski gücünde değil...

AKP, Türklük karşıtı olarak ve Amerikalılar tarafından emperyalistlerin çıkarlarını korumak ve ülkemizi peşkeş çekmek için bizzat Amerikalılar tarafından kurulmuş bir siyasal parti. Bunu bilmeyen kalmadı ama AKP'nin ''TÜRBAN'' tuzağına düşen ciddi bir çoğunluk hâlâ var.

Türban geçmişteki tüm seçimlerde AKP'ye müthiş avantajlar sağladı... Türban yasağı kaldırıldı... Kamu'da türban serbestliği geldi... İlkokullara kadar türbanı soktular... 

Genel seçimler öncesinde iktidardakiler için Türban'ın ''oy'' getirisi yok denilecek kadar azaldı...

Bu gerçeği gören AKP kurmayları sosyal medyadaki trolleri vasıtasıyla yeni bir algı operasyonuna başladılar... 

Ve Türban sömürüsü bu defa Türk bayrağına sıçradı...

Türklüğü her fırsatta ayaklar altına alan AKP, genel seçimler yaklaştıkça Türk milliyetçilerinin oylarını almak için her zaman oy için sömürdüğü TÜRBAN'ı bu defa milli sembolümüz Türk bayrağı ile özdeleştirmeye kalkıştı.

Düşmeyin bu tuzağa!..

Cem Akkılıç
3 Şubat 2015

AKP türbana tekrar sarıldı...

Sol tarafta gördüğünüz fotoğraf sosyal medyada dolaşıma sokuldu... ALGI OPERASYONLARI AK Troller tarafından yürütülüyor.Türban ile Anadolu kadınının kullandığı başörtüsü arasındaki fark dikkat çekici!..14 yorum:

Adsız dedi ki...

Kesinlikle haklı ve doğru tespitler!!!!! Türban onların vazgeçilmezi ve her türlü hileye başvuracaklar seçimlerde..

Adsız dedi ki...

trafo patlaan kediler devreye girerler gene melih gökçek sağolsun.hilesiz seçim kazanamaz akp.

Adsız dedi ki...

Din kitleleri kandırmak açısından oldukça uygun ve vasıta olarak kullanılıyor.Hele milliyetçi unsurlarla harmanlanırsa daha büyük kitlelere ulaşıp iktidara yapışıyorlar.AKEPE gibi bütün partiler dine saıldı bu nedenle.Ama Akepe gibisi gelmemişti bu talihsiz ülkenin başına.

Adsız dedi ki...

Yahuu ne türbanmış ama.13 senedir memleketi türbanladı hırsızlar.Şimdi sırada Türk bayrağını türbanlamak varmıs..

Hayat Aydemir dedi ki...


zİHNİYETTE SAPIKLIK VARSA ÇARŞAFADA SOKSAN ADAM GENE SARKINTILIK YAPAR..GELİN BAKIN BİZİM EVİN ÖNÜNDEKİ PARKA..NE TÜRBANLI KIZLAR NE AÇIK KIZLAR VAR ADAMLARLA OYNAŞIYOR ÖPÜŞÜYOR..EDEP MESELESİ TÜRBAN MESELESİ DEĞİL..BEN BİLE İMAM HATİPLİ KIZLARI KAÇ SEFER UYARDIM KOVDUM..EY GİDİ YARIM AKILLI MÜSLÜMANLAR..

cemre alemdar dedi ki...


Aynen katiliyorum turban takmakla olmuyo annelerimiz esarpla kapatiyor baslarini ona kimse bisey demiyo ama rahibe ozentisi turbana bende karsiyim biz muslumaniz hristiyan degil

Adsız dedi ki...

cem akkilic sana katiliyorum,bayraktan turban olmaz.

Adsız dedi ki...

Hepsinde siyonist İsrail Kafası var. Eğiten İsrail ve Amerikan ajanları Millet vekillerinin tamamı meseleyi biliyor ya ses etmiyorlar korkularından memleketi elden çıkardılar Bir ülkede askerine çuval geçirenlere askerine kurşun sıkanlara memleketin milletin Değerlerini satanlara seçimde tepki vermeyenler hayindir melundur işte bunlar gıkların çıkmaz Lanetlenmiş bunlar Diyorlarki bunlar öteki hükümetler de devleti soyuyordu hangisi soymuyordu diyorlar Allah'ın huzuruna duranlar Hakkı hukuku Haramı helali gözetecek ben Müslümanım dinimi Yaşar'ım gerisi banane diyemez Bunlarınki kafir İslam'ı  insan olsalar rahibeleri taklit etmezlerdi 

Adsız dedi ki...

türban üreten yahudi tekstil tüccarlarının ve yahudi modacıların keyfine göre kafalarına taktıkları şey değişkenlik gösteriyor.allahın emri mi değişiyor yani?
arap kadınlarından daha mı müslüman akepeli türbanlı kızlar? arap kadınları türban bone vesaire takmıyorlar!!!

Adsız dedi ki...

bunlar bir dönem sahte saç (perük) takıyorlardı kuş beyinliler, kendi saçları görünmesin diye :))) Maksat zaten saçı gizlemekse, ha kendi saçın, ha perük, ne farkeder ey MAL.

Tayyar Şenkaya dedi ki...

Bunların türbana sarılacak halleride kalmadı artık.İlk seçimde gitmeleri gerek.Ülkeyi peşkeş çektikleri yetmiyormuş gibi böldüler.türban falan kurtarmaz artık bu iktidarı.

Handan Türker D dedi ki...

tayyip seçimler öncesinde Türkçü oldu. her kılığa giriyor.çok dikkat etmek lazım.Oy için her kılığa girer.

Adsız dedi ki...

Bu alemde tırışkadan çok delikanlı var ama Cem Akkılıç gibisini görmedik. Kardeş yobazlara acımıyorsun. Beline kuvvet.

Ziya dedi ki...

Hırsız akp yandaşlarını zengin edip halkı fakir bıraktı... süpersin Cem Akkılıç kral adamsın kardeş.