Cem Akkılıç

Cem Akkılıç
Takunya Libidocusu

Cemalettin Kaplan Şerefsiz İmam


Cemalettin Kaplan yıllarca Almanya’da ‘'Karases’’ olarak tanındı. Orada kendisine cahil kesimden oluşan geniş bir cemaat kurdu. Yıllarca sömürülen gurbetçiler sayesinde serveti bir anda artış gösterdi. Hilafet devrim ordusu kurduğunu ve devrim yaptığını iddia etti. Mollalardan oluşan sözde ordusu, tahta tüfeklerle parodiler düzenlediler. Cumhuriyeti yıkıp yerine din devleti kuracaklarını söyledi. Her yerde Atatürk ve T.S.K düşmanlığını körükledi. Din sömürüsü yaparak milyonlarca cahil insanı dolandırmayı başardı. Şarlatanlıkta sınır tanımayan bu şerefsiz imam bozuntusunun ölümünden sonra yerine geçen oğlu Metin Kaplan, babasından daha soytarı çıktı ve Atatürk düşmanlığı, halkı kin ve nefrete sürüklemek gibi önemli suçlardan dolayı Alman polisi tarafından paketlenip, ceza evine tıkıldı. Daha sonra ''Kaplancılar'' olarak isim yapacak olan İslami örgüt çökertildi ve Metin Kaplan Türkiye’ye iade edildi. Cemalettin Kaplan ise ait olduğu yere ''Cehenneme'' gitti.   
 
Cesedi Erzurum ilinde gömülmüştür.
     
Şimdi ise; bu şerefsiz vatan hainlerinden, beyinleri yıkanmış milyonlarca insan kaldı geriye.  

     
Cem Akkılıç      
27 Şubat 2010  
       
Biz laik olunca p*zevenk, hırsız, namussuz oluyoruz, adamlar dini istismar ederek etrafındaki salakları dolandırıp zengin olunca namus timsali oluyor. Bunlarda hiç yüz kalmamış.  

Videoların PLAY tuşuna dokunun ve ATATÜRK'e küfürler savuran İMAMI izleyin.Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’e açıkça küfür ediyor, beyin yıkıyor, terörist yetiştiriyor!

2. BÖLÜM

Hayvanlar tekbir getiriyorlar. Dikkatle izleyin!..

Kemalizmi ve Kemalist Türkleri yıkmaya gelmişler!

Din-kitap Allah adına milyonlarca kişiyi dolandırıp, servetine servet katan bu Kaplancılar isimli soytarıların  gerçeklerini göstermeye devam ediyoruz.
Ayak takımından birçok soytarı toplanmış köpekler gibi uluyor. Fakat kürsüye çıkan zibidinin konuşmasına ve ses tonuna ben çok güldüm. Erkekten dönme bir transseksüel olduğu çok açık.  Sakalı ve kafasında ki çaputla gizlemeye çalışsa da tam bir ‘’dönme’’ olduğu hemen belli oluyor.
Peki, bu zavallılar şimdi neredeler? Cemalettin cehennemi boyladı cesedine kargalar pisliyor, yerine geçen oğlu Metin Kaplan ise cezaevinde gebermeyi bekliyor.

Bu soysuzlara inanan milyonlar ise; yıkanan beyinleriyle, ceplerinden giden paralar arasında evrim değiştirdiler. 

3. BÖLÜM Bu defa toplu olarak ATATÜRK'e küfürler savuruyorlar.

TİMURTAŞ isimli bir İslamcı vardı... Bu şerbetçi p*zevengi hatırlayın bakalım...

Sakallı deyyus salyalarını akıtıyor.   
Biz bu Timurtaş gibi, Cemalettin gibi şerefsizleri ta Kurtuluş Savaşı günlerinden biliriz. İstiklal mahkemeleri haklı olarak bu hainleri ip de sallandırıp, idam etmişti.
İlgili yazıma buradan bakabilirsiniz.

TAKUNYA LİBİDOCUSU ne anlama gelir? Bu deyimi nasıl yarattım!..

21. yüzyılda inanışın da bir aklı olmalı. Tanrıya inanıyor ya da inanmıyor olabilirsiniz, inanıyorsanız, sonsuz evreni yaratmış bir gücün ''kılla'', ''tırnakla'', ''sakalla uğraşıyor, bunları gözetliyor olmasına inanmak Tanrıyı hafife almaktan başka bir şey değildir. Ayrıca, kadınların baslarını saçlarını kapatacak şekilde bağlamalarının nedeni nedir? Erkekleri uzak tutmak mı? Bu günah denen şey eğer cinsellikse ve saçtan ötürü aklına cinsellik gelen erkek varsa mutlaka tedavi olmalarını öneririm. Buna fetişizm denir. Takunya Libidosu denir. Hastalığa tutulan kişiye ise Takunya Libidocusu denir.

* * *

TÜRBANLI eşi Çapkın İmamın penisini kesti.

Sözcü gazetesinin 6 Ağustos 2011 tarihli haberinden.

Habere göre penis yerine tekrar dikilmiş ama işlevini yerine getirip, getirmeyeceği henüz belli değilmiş.

35 yorum:

Adsız dedi ki...

Kimsenin yapamadıklarını, söyleyemediklerini gösterip deşifre ettiği için Cem Akkılıç ı tebrik ediyorum.

Adsız dedi ki...

bence bir kadının en büyük özgürlüklerinden birisi rüzgara karşı saçlarını savurmaktır ayıpların üzerini örtecek bir bez bulunamamıştır o zaman türban hiç bir ayıbı gizleyip örtemez ama kadınların özgürlüklerini elinden alır

Adsız dedi ki...

MUHAMMED'E GÖRE KADIN: "AKLEN VE DÎNEN DÛN, KARAKTERCE KÖTÜ, SEYTANI VE CEHENNEMDEKlLERIN ÇOGUNLUGUNU OLUSTURAN" BiR YARATIKTIR

A) Kadin'i Yüceltir Görünüp Küçültme Usulu; Hak ve Özgürlüge Sahip Imis Gibi Gösterip Asagilama Kurnazligi

B) Erkegin Emrine ve Hizmetine Sokabilmek Için Muhammed'in Kadin'a Uygun Gördügü Tanimlamalar

1) Muhammed'e Göre Kadin "Aklen ve Dinen Eksik" ve Irade Bakimindan Zayif yaratilmistir

2) Muhammed'e Göre Kadin "Kötü'dür, Seytan'dir. Fitne ve Fesat Amili'dir, Ugursuz'dur, Hilekardir, Düzenbaz'dir"

3} Kadinlarin "Iyisi" Olmadigi ve "Saliha Kadin'in" Dahi "Alaca Karga" kertesinde Bulundugu

4) Seriat'a Göre Kadin. Her Seyi ile Pis

5) Seriata Göre Kadin Sinifi "Köpek", "Esek", "At", "Deve", "Domuz", "Karga", ve Benzeri Hayvanlara Es Degerde Olup, "Kadinlarin En Iyisi Alaca Karga'ya ve En Yararlisi da Koyun'a Denk" Sayilir

a) Muhammed'e Göre Namazi Kat'eden Seyler: "Kara Köpek, Esek, Domuz... ve Kadin"

b) Ve Kadin Deve'den Daha Asagi, Fakat "At; karga, Koyun vs..." Gibi Hayvanlara Es Degerdedir; Ve Dövülmesi Gerekir

c) Muhammed'in Söylemesine Göre Tanri'nin Muhabbet ettigi Ses Horoz Sesi'dir, Etmedigi Ses ise "Esek Anirmasi" ve Kadin'in "isveli" Sesi'dir

6) Muhammed'e Göre Tanri Kadinlara Hitab Etmeyi Gerekli Görmemistir

7) Muhammed'e Göre Tanri. Meleklerini, Elçilerini Ve Deger Verdigi Her Seyi Erkek Cinsinden Yaratmistir

C) Kadin Sinifinin "Kötü", "Hilekar", "Düzenbaz", vs... oldugunu Söyleyen Muhammed kendi Karilarini Bu Tür Niteliklere Sürükleyici Davranislarda Bulunur

Adsız dedi ki...

Mersin Taşucunu bilen vardır mutlaka. Sahilde sevişen binlerce Türbanlı kızı herkes bilir. Üşenmedik takip ettik. Bir çoğu İmam Hatip okulundan çıktı ve sahilde resmen uzun uzun seviştiler. Toplum bunları görüyor artık. Yobazlarda biliyor bu durumu. İnsanın midesi bulanıyor. İstanbul'a bir kere gitmiştim. Gülhane parkına gitmiştik. Görüntüler hem komik hem korkynç boyuttaydı. Hem Namus diyorlar Türban için hem her haltı yiyorlar.

Cem Akkılıç seni tebrik ediyorum bu siteyi hazırladığın için. Bütün arkadaşlarıma, çevreme tavsiye ettim TAKUNYA LİBİDOCUSU siteni.

Adsız dedi ki...

arkadaş nedir bu saman altında su yürütme :)))
artık gizliyecekleri birşeyde kalmadı

Adsız dedi ki...

Hz. Muhammed (sallallahu aleyhi vessellem) kadınları sultan etmiştir, cahiliye devrinde babalar kendi elleriyle, "gel dayına gidiyoruz" diyerek kız çocuklarını gömüyorlardı diri diri.
"güneş gözünü kapamakla sönmez, ancak kendine karanlık olur".

Adsız dedi ki...

bu ne nefret,bu ne hirs dostum.dışarı çıkıp türbanlı öldürmek geliyor içimden.sayende gerçekleri gördüm,uyandım.

Cem Akkilic dedi ki...

WowTurkey.com sitesinin sahibi asker kaçağı bir dincidir. Amerika'ya Fethullah'ın kucağına kaçmış ve o ülkenin vatandaşlığına geçmiştir. Sitesinde kimse bu soruyu ona soramaz. Tam anlamıyla Atatürk ve T.S.K düşmanıdır bu Arap kırması herif.

Bu şerefsizin ismi BURÇ ACAR dır. Google'da araştırınız.

derya dedi ki...

Dikkat ederseniz bu son akp hükümetinden sonra kafasına poşet geçirenlerin sayısı çok arttı.
Kamu türbanlılarla,yollar çarşılar ve heryer türbanlılar doldu.Amaç ya memur olmak yada işyerinden kovulmamak.Gitgide kötüye gidiyoruz.Şekilcilik yapılıyor.Tayip bıyığı veya türban.Ne olucak bu işin sonu.

Adsız dedi ki...

Bunlar kan emici Vanpir bunlar... kendileri zavallı ,bunları adam yerine koyup dinleyenlerde daha zavallı çünkü akıllarını çalıştırmadan inanıp onlara kandıkları için. ALLAH Aklını çalıştırmayanın başına pislik yağdırırım diyor KURANIMIZIN BİR AYETİN de, onun içinde hep pislik ve cehalet için de boğuşuyorlar.Bunlar saltanat sürüp refah içinde çalışıp didinmeden yaşarken ,bu yaratıklara inananlarda açlık sefalet içinde sürünüyorlar.Alın size din iman ,bize de han hamam diye fetva veriyorlar.CEHENNEME odun lazım .

Adsız dedi ki...

sorun olmak tanrı bulup kulu olmak
ulu olmak sorun bulup tanrı olmak
kırmızı halıdan sarı yıldız çalmak
sakalı surata takıp maske uzatmak

cennet ummak örümceklerle savaşmak
bugünde kavga yine aynı benliğimle
uçmak kibritle cehennemde sigarası
kaderin yazarısın ömrünün kalanısın

soymadığın kadarsın oyun gibi karasın
gece ayyaşın vurduğu narasın


Volkan Harman

teşekkürler

Adsız dedi ki...

helal olsunnn yürekten tebrik ediyorum..çok güsel bi şekilde yansıtılmış.çok güzel konulara değinilmiş.
türban mı???adabınızla bizim türk kadınlarımız gibi takın,yada hiç takmayın,hatta takıpta bize namusluluk taslamayın yobaz pis şeriatçılar.biz hiç bi zaman kötülemedik ama siz bütün acıklara namussuz dediniz,simdi kim ne olduğunu görsün...
sizin gibi şerefsizleri bizim gibi gerçek türk kızları atatürk torunları olduğu sürece ne vatanı böldürürüz,ne dini saptırırız.
ATAM SEN RAHAT UYU....

Murat Dilaver dedi ki...

Atatürk boşuna asmamış bu ve bunun gibi Arap böceklerini. Demek ki varmış bir bildiği:):):) Zebani suratlı Cemalettin itinin gebermesi, oğlunun hapiste çürümesi güzel olmuş. Ama asıl önemlisi bu site çok güzel. Herkese tavsiye ediyorum. Gruplarda hep sizin Takunya siteniz göze çarpıyor zaten.

Rengin Kasımpatı dedi ki...

Atatürk bunları iyi ki asmış. :):):):)

Bakın ben Almanya'da yaşıyorum. İslamcıların burada dolandırmadığı tek Türk neredeyse kalmadı sayılır. Deniz Feneri dolandırıcılığını biliyorsunuz zaten anlatmaya gerek yok.

Bu siteyi ailece takip ediyoruz. Türbanlıları iyi deşifre etmişsiniz.

Facebook hesabı olan vatansever arkadaşlar eklesinler beni.

https://www.facebook.com/rengin.kasimpati

.

Adsız dedi ki...

Atam onlari asmista, bunlari kim napacak??? nerden türüyor bunlar anlamadimki, cahil halkim uyan artik uyan...

KEMALİST dedi ki...

Rengin hanım Facebook sayfanızı kendi profilime eklemek istedim ama açamadım!..

Sanırım sayfan kapanmış yobazlar şikayet etmiş olmalı.

Google'da Rengin Kasimpati yazın. dedi ki...

Önce kendi Facebook sayfanı aç, ondan sonra linkimi KOPYALA ve tarayıcının satırına yapıştır o zaman sayfama ulaşırsın

Aramalara kapattığım için kapalı gibi gözüküyor.Yobazlar eklemesin diye yaptım.

http://www.facebook.com/rengin.kasimpati


.

muge dedi ki...

MUGE: Cem kolay gelsin. Peygamber efendimiz hakkinda keske arastirarak yorum yapsaydin. ki onun sayesinde sirf islam dunyasi degil,,diger dinlerin mensuplarida kadina deger vermege basladi. onlar Ataturke saldiriyor biz kiziyoruz sende ayni seyi yapiyorsun, peygambere saldiriyorsun. lutfen onlara benzetme ne kendini nede seni takip eden bizi. yaptigin isi basarili ve cesur buluyorum. takdir ve tebrik ediyorum seni. sikme baslar sayende unlu oldular.NOt: izinsiz facemde yayinladim bikac paylasimini, habein olsun ok! kendine iyi bak

Cem Akkılıç dedi ki...

Paylaşımları link olarak yayınlabilirsin. Bunu zaten ben teşvik ediyorum. Sitemin sağ üst köşesinde FACEBOOK PROFİLİNDE PAYLAŞ butonu var.

Peygambere nerede saldırı var anlayamadım. Gösterirsen sevinirim. Hatta siteyi iyice araştırırsan göreceksin ki; bu sitede Muhammed'e küfür ettirmem, edene izin vermem diye kocaman yazmışım.

Klasik yobazlar gibi araştırmadan sırf slogan atar gibi yorum yazmayalım lütfen. Sırf bunu göstermek için yorumunu onayladık.

Adsız dedi ki...

bunun gibi şerefsiz imam bozuntularını darağacında sallandıracaksın ki ibreti alem olsun.

Adsız dedi ki...

Burada konuşulurken Hz Muhammed efendimize uydurma sözler yada cok biliyormuş gibi davrannan arkadaşların cahil oldugunu söylemek isterim.o insan hiç birşeyle mukayese bile edilemez

Adsız dedi ki...

ALLAH azabınızı artırsın...

Emine dedi ki...

fetullah da cennette şefaat edeceğim ilk adam bülent ecevittir demiş.kim kendisine şefaat edecek bu masonun :)

Atatürk bunları ipde sallandırmakla çok iyi yaptı. Ama keşke köklerini kurutsaydı.

Adsız dedi ki...

arkadaşlar ! siz bu sitede tüm türbanlıları içine alıyorsunuz yapmayın allah aşkına. gerçekten ALLAH için kapanan kadın kardeşlerimizin de üstünü karalıyorsunuz.. tamam ortada bi gerçek var. bu devirde açıkdan degil kapalı kadından korkacaksınız derler.. ama siz burada istisnalar hariç falan demelisinzz.. bütün kapalıları öyle görmeyin !!

Cem Akkılıç dedi ki...

Sitemizi daha fazla incele. Biz her türbanlı Gülhane parkında öpüşüyor demiyoruz. Bu zaten mümkün değil sığmazlar oraya. Biz Türban kalçaları kapatmıyor diyoruz. İkisi çok farklı.

Adsız dedi ki...

Şerefsizi iyi deşifre etmişsin helal olsun Cem kardeşim.Bu pis herifin mezarına köpekler işiyor şimdi... Oğlu Metin Kaplan'da şerefsizdir zaten bu şeytanın..

uğur dedi ki...

kapı kapı her kapının sonu ölümse her kapıda ağlayıp o kapıda gülümse diyen Necip Fazıl KISAKÜREK'i okumanızı ve son kapınızın ne olduğunu nereye gittiğinizi düşünmenizi öneriyorum elbette hak olanı bir gün anlayacaksınız fakat bu kapı son kapınız olursa ne hazin bir sona duçar olursunuz hatırlatmak ve tebliğ etmek istedik.Haricen sitenizde yayınladığınız mahlukatların hiçbiri Kuranı Kerim e göre giyinmeyen yanlış yapan kimselerdir,bu sebeple iislamiyeti bir Meal veya Siyer (sahih olmak şartı ile) kitabını okuyarak öğreniniz. unutmayın ki iş yanlışı çok olan çıraktan değil işi dosdoğru olan ustadan öğrenir. ALLAH'ın emirlerine laf söylememeniz ve son kapınızı tekrar düşünmeniz için uyarıyor söylenecek çok söz olmasına rağmen sözümüzü kesmek mecburiyetinde kalıyoruz.(hanımlar içinmahrem yerler arasında başlarıda vardır)

Cem Akkılıç dedi ki...

Necip Fazıl’ın nasıl bir Amerikancı olduğu ile ilgili bir sürü kanıt ve belge var internette. Bunların hiç birisi uydurma değil.

Dönemin Cumhurbaşkanına hapishaneden yazdığı yalvaran tondaki mektubu ve ölmeden önce içkiyi bolca içtiği biliniyor.

Gelelim kadınların kafasına; kuran örtünün der. Sen bir objeyi örtün derken başına isim koyarsın değil mi? Mesela masanın üzerini örtmek gerektiğinde masa örtüsü kullanın dersin. Örtülecek şeyin ismi zikredilir.

Kuranda mesela abdest almayla alakalı ayette BAŞ kelimesi geçerken, örtünmeyle ilgili ayette neden BAŞ kelimesi geçmez? Tanrı unuttu mu BAŞ kelimesini?
Sizler siyasi çıkarlarınız için kadının kafasını türbanladınız!.. BONELİ POŞET türban hangi ayette yazıyor? Peygamberin karılarından hangisi boneli poşet takıyordu?
Siz yobazların tamamına yakını porno izliyorsunuz bunu kanıtladık ki zaten Müslüman Türkiye google’da porno izleme şampiyonu çıktı. Bunu google açıkladı. İzlediğiniz pornolarda kadınların saçlarına mı bakıp tahrik oluyorsunuz? Eğer saçtan tahrik oluyorsanız mutlaka bir doktora görünün.

Takunya Libidocusu

bigmaster dedi ki...

Bu sözüm cemalettin kaplan ve onun peşinden giden tüm şeriatçi-cemaatçi yobaz ve hain it'lere;
Bizim atalarımızın bir sözü vardır,siz arapsoysuzları bilmezsiniz;"İt'in hayrı yok,sahibinin hatrı var"
Sizin diliniz çok uzadı,çok havladınız;gün olur devran döner merak etmeyin,biz ama söz söylemeyiz,sizin Atatürk'e hakaret eden dilinizi kesmeyi biliriz.

Deniz (gerçek adımdır.) dedi ki...

Bir tarikata mensup olduğum halde

sizin sitenizde yayınladığınız ironinin %85 ine katılıyorum.

Evet ilginçtir ki İslamiyet masumiyeti bugün yerini kimlik edinme, aidiyet ve sınıf atlama aracı olmak gibi, dinin özünde riya saydığı ve münafıklık alametlerinden diye zikrettiği bir davranışa bırakmış.

Uzaktan bir ağaca bakarken gördüğü çürük, hasta ve tüketimi imkansız meyvelerle dolu bir ağacı referans alarak;
-Bu elma ağacı çürük ise demek ki bütün elma ağaçları çürüktür tümevarımını yapmak kadar tuhaf, dialektik olarak baktığınızda ise kesinleşmemiş bir olgu için bildiğim ve istediğim örnekleri alır ve kuramımım doğrularım diyecek kadar dahi çözümsüz göründü bana.
-Türbana düşman mıyım. Evet, türbana sitenizdeki hali ile düşmanım. Ama başını örten eşiminkine değil.

Siz mualif olarak görsenizde bu kardeşinizi, emin olun sizden bin kat daha fazla rahatsızım bu deve hörgücü kafalılardan.

Amma;
Müslüman bir Türk genci olarak, ecdanı bilen, dostunu bilen düşmanını bilen, yıllarca onlarla bu ülke için savaşmış biri olarak, İki gözümün nuru efendim Peygamberim Muhammed Mustafa(s.a.v.) 'in hanımlarına karıları denmesinde ancak iki kusur ararım.
1- Ya bunu yazan öfke nöbeti ile yazmıştır ve pire için köyünü yakmıştır.

2- Yada bu tahammülsüzlüğün sınırı olan ben bilirim merciindedir ki bunun çözümü daha kolaydır.

Bu yazıyı yazan kardeşiniz hiçbir siyasi örgüte dahil değildir.
Hiçbir cemaatin bayrağını sallamadığı gibi, seçim konvoylarında gizli gizli bira içmez.

Adı Mustafa olan kemalat ehline hatası da olsa kusuru da olsa küfretmez. Samimiyetimle yazdım.

Biz bu topraklarda çok molla kasım lar gördük Yunus Emre leri sigaya çeken. Velakin adı bile Yunus (k.s.)' un yüzü suyu hürmetine anılır onların.

Allah' a emanet olun. Ramazan bayramınız mübarek olsun.

Adsız dedi ki...

Cem Akkılıç şerefsiz Kaplan'ı herkese tanıttığın için teşekkürler. Her daim cehenneme Cemalettin Kaplan gibi deyyus odunlar gereklidir.

Nurhan Tuna dedi ki...

Bu görüntüler Almanya'dan,Almanya bunlara kucak açmıştı. Yalnız bunlar Almanya'da Alman devletinin beslemesi ve desteğiyle bu duruma eldiler Siz hiç Türkiye Cumhuriyetini yıkmak yerine şeriat düzeni getirmek isteyenlerin örgütlenmek için Suudi Arabistan'a ya da İran 'a gittiğini ya da türbanlıyım Türkiye'de üniversite okuyamıyorum diyenlerin , Suudi Arabistan'a ya da İran'a kuveyte falan gittiğini gördünüz mü duydunuz mu? Gittikleri yer hep Almanya İngiltere ya da Amerika ! Bir Hasan Mezarcı vardı Şeriat istiyordu Atatürk'e hakaretler falan etti .Nereye kaçtı Almanya'ya .Neden suudi Arabistan ya da İran değil? Almanya'daki dünyayı sömüreceğiz diyen sermaye sahipleri ,devletleşmiş şirketler Alman halkının da haklarını yiyorlar !Hem şeriat isterler hem de gavurların laik ülkesinde rahat yaşamayı da severler .

Adsız dedi ki...

Evet artik herkes biliyor Ataturkun gizli oyunlarini ve yahudi oyunu oldugunu kimseyi kandiramzsiniz utanmaz Ataturkculuk yapip da T.C.bu hale sokan sizlersiniz

Adsız dedi ki...

Sizlerde cehenneme gideceksiniz yasasin zalimler icin Cehennem

Adsız dedi ki...

Ne istersiniz bu Fethullah Gulen Hocadan anlamiyorum T.C. yi dunyanin heryerine tanitmak mi kotu sizde okul acinda gorelim